Kahraman Gözüküçük

Ankara / Etimesgut

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

7Yorum
10Puan

Kahraman Gözüküçük

Ankara'da Sincan,Etimesgut,Bağlıca,Ümitköy, Çayyolu,Eryaman,Batıkent ve Çevre Semtlerde Hertürlü Elektrik Arıza Bakım Onarım, Uydu Anteni ve Merkezi Anten işleri Uygun Fiyata İtina ile yapılır. Bilgi Almak için telefon Numarasından Ulaşabilir Yapılacak işlerle ilgili Fiyat Bilgisi alabilirsiniz.Ankara'da Sincan,Etimesgut,Bağlıca,Ümitköy, Çayyolu,Eryaman,Batıkent ve Çevre Semtlerde Hertürlü Elektrik Arıza Bakım Onarım, Uydu Anteni ve Merkezi Anten işleri Uygun Fiyata İtina ile yapılır. Bilgi Almak için telefon Numarasından Ulaşabilir Yapılacak işlerle ilgili Fiyat Bilgisi alabilirsiniz.

Ankara'da Sincan,Etimesgut,Bağlıca,Ümitköy, Çayyolu,Eryaman,Batıkent ve Çevre Semtlerde Hertürlü Elektrik Arıza Bakım Onarım, Uydu Anteni ve Merkezi Anten işleri Uygun Fiyata İtina ile yapılır. Bilgi Almak için telefon Numarasından Ulaşabilir Yapılacak işlerle ilgili Fiyat Bilgisi alabilirsiniz.


Hizmet Verdiği Kategoriler

Birinci sınıf hizmet ve Müşteri Memnuniyeti esaslı Çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum teşekkürler .

mehmet güzel - 23.10.2018

10Puan

Kahraman Bey ve ekip arkadaşları gerçekten işlerini severek yapıyorlar. Kendilerini takdir ediyorum, bu tarz işletmeler arasında gördüğüm en iyi yer.

Orhan Dayıoğlu - 23.08.2018

10Puan

İşlerini tam anlamıyla yapan, güzel prensipleri olan çözüm odaklı bir firma. Teşekkürler.

Murat İnal - 22.05.2018

10Puan

Bu firma gerçekten işinin hakkını veren bir firma. Bağlıca'daki sitemizin komple çevre aydınlatmasının arızasını bulup, bizleri büyük bir masraftan kurtardılar. Kendilerini takdir ediyorum...

Nedim Çetinkaya - 18.04.2018

10Puan

7/24 sınırsız hizmetleri var. Gece 2-3 civarı evimin elektrik arızasını giderdiler. Teşekkürler .

Berat Albayrak - 29.05.2017

10Puan

Evime Digitürk için gelen Digitürk'ün personelinin yapamadığı arızayı çözdüler. Beni büyük dertten kurtardılar. Teşekkürler.

Adnan Küçükerdem - 29.05.2017

10Puan

Güvenilir firma. Dürüst ve kaliteli işçiliğiniz için teşekkürler...

Serkan ipek - 04.04.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar