Kale Halı Yıkama

İstanbul / Beylikdüzü

Halı Yıkama / Temizleme

2Yorum
10Puan

Kale Halı Yıkama - Nevzat Koçkirli

Kale Halı Yıkama olarak İstanbul Beylikdüzü’nde uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Başta Beylikdüzü olmak üzere tüm Avrupa Yakası’na servis hizmetlerimiz mevcuttur.

Her tür halı ve kilim yıkama, battaniye, yorgan, perde, yolluk, paspas yıkama, stor perde yıkama, halıfleks yıkama, yatak yıkama, yün halı yıkama, el halısı yıkama, Milas, Şagi ve Isparta halısı yıkama, cami, kreş, anaokulu halı yıkama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca özel endüstriyel makinelerimizle, camiler, oteller, evleriniz ve iş yerlerinizde yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetlerimiz mevcuttur. Kale Halı Yıkama uzun yılların vermiş olduğu deneyimle siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Personellerimiz, kullandığımız makine ve malzemelerle kaliteden ödün vermeyen bir prensiple çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

10 Puanı hak eden bir firma. Beylikdüzü' ne yeni taşındım. Bu nedenle komşularımı tanımıyordum ve Ustasıburada sitesi üzerinden Kale Halı Yıkama Fabrikası ile iletişime geçtim. Hizmetleri, iletişimi kesinlikle çok kaliteli, sizlere tavsiye ediyorum.

Sevgi Çiçek - 20.02.2018

10Puan

Kale Halı Yıkama Fabrikası, gerçek anlamda bu işi iyi yapan bir firmadır. Ben ve bir çok akrabamın halısını yıkadı. Özellikle leke çıkarma konusunda uzman olduklarını net bir şekilde söyleyebilirim.

Canan Demir - 19.02.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar