Kale Oto Elektrik Kilit

İstanbul / Çekmeköy

Oto Elektrik / Akü

Kale Oto Elektrik Kilit - İbrahim Kale

İstanbul / Çekmeköy’de oto elektrik tamircisi ve akü bakım değişim servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca oto kurtarma ve çekici hizmeti sağlamakta, Çekmeköy, Şile ve Ümraniye’de tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Oto kurtarma, motosiklet kurtarma, minibüs kurtarma, oto çekici, oto kurtarma servisimizle sizlere 7/24 acil çekici ve yol yardımı ihtiyaçlarınızda en kısa sürede yardımcı olmaktayız. Akü değişimi, akü tamiri, akü servisi, oto elektrik tamiri, oto klima bakımı, oto klima arıza, oto klima servisi, oto merkezi kilit tamiri, oto merkezi kilit değişimi, merkezi kilit montajı, oto teyp montajı, oto ses sistemleri işlerinizi uzman ekibimizle yapmaktayız. Oto ses ve görüntü sistemlerinin satışı ve montajı, oto kamerası kurulumu, oto hoparlör, oto alarm montajı, oto alarm değişimi gibi işlerinizi itinayla yapmaktayız. Ayrıca oto klima arıza ve tamiri, oto klima bakım ve servis, oto klima gaz dolumu ve gaz basma ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmakta ve en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız.

Ücretsiz çağrı hattımızdan tamir, servis, bakım ve yol yardımı gibi talepleriniz için 7/24 arayabilir, bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar