Kalibre Grup Ltd. Şti.

Sivas / Merkez

Tıbbi Cihaz Tamiri / Servisi

Kalibre Grup Ltd. Şti. - Murat Küçük

Sivas / Merkez’de tıbbi medikal cihaz tamiri ve servisi alanında faaliyet göstermekteyiz. Bulunduğumuz bölgede 12426 TSE standartlarında hizmet veren tek firmayız.

Kalibrasyon, validasyon, biyomedikal, medikal, tıbbi cihaz, tıbbi sarf malzeme, hepafiltre partikül ölçümü, biyogüvenlik kabin, besiyer üretimi, solunum cihazı, validasyon test işlemleri, laboratuar malzemeleri, ateş ölçer, steteskop, laboratuar cihazları, ilk yardım malzemeleri, tansiyon aleti, sterilizatör cihazları için tamir, servis ve satış hizmetlerimiz bulunmaktadır. Biyogüvenlik kabinleri, çeker-ocakların validasyon-dop-partikül ölçüm testleri, besiyer üretimi, satış ve pazarlaması, laboratuar, ameliyathane ve yoğun bakım üniteleri için temiz oda-hepafiltre partikül ölçüm ve filtre değişimlerini yapmaktayız. Hastane demirbaş malzemeleri satışı ve pazarlama hizmetlerimiz için bize ulaşabilirsiniz..

Daha detaylı bilgi almak ve medikal cihaz hizmetlerimizden yararlanmak için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar