Kammek Mekanik Bursa Sıhhi Tesisat Kaçak Tamiri

Bursa / Nilüfer

Su Motoru / Dalgıç Motor

5Yorum
10Puan
Hemen Ara

Kammek Mekanik Bursa Sıhhi Tesisat Kaçak Tamiri - Mehmet Kamacı

Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sıhhi tesisat,su tesisatı kaçak tamiri, petek temizleme ve doğalgaz tesisatı üzerine tüm işlerinizde yanınızdadır.

Kammek Mekanik olarak Su ve kalorifer tesisatı, hidrafor dalgıç, su pompaları, makine ile kombi ve petek temizliği, ısınmayan peteklerin onarımını, kalorifer ve Su tesisatı kaçak tespiti ve her nevi su tesisat ve tamirat işleri itina ile yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşinde profesyonel hızlı ve çevik ve uygun fiyatla 10 puanı fazlasıyla hak ediyor

Salih MADARCIOĞLU - 14.06.2020

10Puan

Hidrofor Sistemlerimizi yaptı uygun fiyat ve temiz işçilik elinize sağlık teşekkür ediyorum, tavsiye ederim.

Seyit Ahmet - 12.06.2020

10Puan

Klozette su kaçağı sorunu yaşıyorduk. Ustamız hafta sonu olmasına rağmen malzemelerini alıp, kısa zaman içinde arızaya müdahale ettiler. Çok temiz çalıştılar ve çok temiz insanlar. Tavsiye ederim.

Feyzanur Özdeniz - 28.07.2018

10Puan

Esnaf ve sanatkar biri. Bizim kalorifer ve su tesisatımızı yaptı, çok memnun kaldık. Hem de uygun fiyata kaliteli hizmet aldık. Teşekkür ederiz.

Aysun Çelik - 22.06.2018

10Puan

Çok memnun kaldım, teşekkürler. Onay belgesi mevcut bir usta. Gönlüm rahat bir şekilde evin tesisatını emanet ettim. İyi ki sizin gibi ustalarımız var.

Ahmet Güneş - 16.04.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar