Kanaat Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Bursa / Yıldırım

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

Kanaat Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Gökhan ÖZ

Bursa Yıldırım’da kalorifer sistemleri ve doğalgaz tesisatı alanında 19 yıldır faaliyet göstermekte olan Kanaat Isıtma ve Soğutma Sistemleri; Gürsu, Kestel, Nilüfer, Osmangazi, Mudanya ve Yıldırım bölgelerinde hizmet vermektedir. Firmamız aynı zamanda kombi arıza ve montaj, klima servisi ve montajı, şofben ve termosifon servisi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Ev ve işyerleriniz için doğalgaz tesisat döşeme, tamir, değişim, bakım, iç tesisat döşeme, yerden ısıtma sistemleri montajı, kat kaloriferi tamiri, doğalgaz kazan dairesi projeleri, doğalgaz kolon projeleri, doğalgaz endüstriyel mutfak projeleri, merkezi sistemden ferdi sisteme dönüş gibi ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız. Her marka ve model klima bakımı, arıza çözümü, klima tamiri, klima sökümü ve montajı, klima filtre temizliği, klima dış ünite montajı ve sökme, duvar tipi klima montajı, kombi bakımı, kombi montaj ve arızası, kombi gaz valfi, kombi ısıölçer montajı, reset atma, yoğuşmalı kombi montajı, havlupan montajı ve tamiri, havlupan petek tamiri ve montajı, kat kaloriferi tamiri Doğalgaz Sobası Tamiri gibi işlerinizde uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır. Ayrıca şofben montajı ve kurulumu, şofben sökümü ve değişimi, termosifon montajı, hermatik şofben montajı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Isıtma ve soğutma sistemleri üzerine anahtar teslim iş yapmaktayız. Vaillant, Demirdöküm ve Protherm markalarının yetkili satıcısı olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Her işimizde, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, kaliteli çözümler üretmekte ve sizlerin memnuniyetini kazanmayı hedeflemekteyiz.

Pazar günleri hariç haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir, detaylı bilgi alabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar