Kannar Aracılık Ve Danışmanlık

Mersin / Erdemli

Bakıcı / Bakım Hizmetleri

Kannar Aracılık Ve Danışmanlık

Her anne-baba çocuğuna gerekli sevgiyi-ilgiyi göstermektedir. Bakım işini ise KANNAR LTD. Danışmanlık olarak biz üstlenmekteyiz. En değerli varlıklarımızın bakımını sağlayan bakıcılarımız; profesyonel ve istenmesi halinde yabancı dil bilgisine sahiptir.

Ailenin ve hastanın isteğine göre bay yada bayan hemşirelerimiz hastanızı güvenle emanet edebileceğiniz referans sahibi kişilerden oluşmaktadır.

Yaşlılarımıza hayatlarının en özen gösterilmesi gereken zamanlarında uzman ekip hijyenik bakım koşullarında bakım hizmeti sunmaktayız

Mersin merkezli firmamız tüm Türkiye'de yaygınlaşmış hizmet ağı ile hizmetlerine devam etmektedir

Sizlere daha güçlü ve tecrübeli personeller sunabilmek için biz adaylarla yerel ve uluslararası mülakat yapmaktayız.• Tüm dünya çapında mülakattan geçirilmiş birçok personele çalışmaktayız ve sizlerle bu geniş yelpazeyi sunuyoruz.• Size çalışma izni ve diğer formal işlerde yardımcı oluyoruz. Sizin adınıza işleri takip ediyoruz.Temizlik, Temizlikçi, Haşere Ilaçlama, İlaçlama Hizmetleri, Koltuk Yıkama, Merdiven Temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat Temizliği, Duvar Temizliği, Halı, Ev Temizliği konularında hizmetinizdeyizKannar Aracılık ve Danışmanlık olarak faaliyet yürüttüğümüz bütün iş kollarımızda öncelikli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur.

Biz Hasta Bakım Hizmetleri
Çocuk ve Bebek Bakım Hizmetleri
Yaşlı Bakım hizmetleri
Ev Ofis İş Yeri İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri
Şoför ve Gemiler için Personel Temini
Ve tüm insan kaynakları alanında Türkiye'ye hizmet vermekteyiz

Mersin Merkez ve Gürcistan Batum şubelerimiz ile uluslararası anlamda hizmet vermenin bilinci ile çalışmalarımıza devam ediyor hem sektörümüze hem bölgemize hemde ülkemize katmadeğer yaratıyoruz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar