Kaplan Güvenlik

İzmir / Buca

Alarm / Kamera Sistemleri

Hemen Ara

Kaplan Güvenlik - İsmail Kaplan

İzmir / Buca’da alarm ve kamera güvenlik sistemleri alanında faaliyet göstermekte olan firmamız, Buca başta olmak üzere İzmir’in tüm semtlerine hizmet vermektedir.

Ev, işyeri gibi tüm mekânlar için güvenlik sistemleri kurulumu ve montajı hizmetleri vermekteyiz. Alarm montajı ve tamiri, güvenlik alarmı ve hırsız alarmı montajı, güvenlik kamera sistemleri montaj ve yer değiştirme, güvenlik kamera sistemleri kurulumu, 4-5-6 kamera güvenlik sistemi kurulumu, alarm kurulumu ve ayarı, alarm darbe sensörü montajı, yangın alarmı sistemleri kurulum ve montajı, gece görüş kamerası montajı, speed dome kamera montajı, IP kamera montajı gibi alarm güvenlik üzerine tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. Ekonomik fiyat garantisi altında hizmet veren alanında uzman personellerimiz titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmakta ve zamanında iş teslimine önem vermekteyiz.

Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar