Kara Elektronik

Şırnak / Silopi

Uydu Sistemleri / Çanak Anten

2Yorum
10Puan

Kara Elektronik - Hüseyin Kara

Şırnak / Silopi’de uydu sistemleri ve çanak anten servisi olarak çalışmaktayız. Ayrıca TV tamiri ve TV kurulumu hizmeti vermekteyiz.

Site uydu sistemleri, merkezi uydu sistemleri, uydu montajı, uydu tamiri, uydu frekans güncelleme, uydu anten kablosu tamiri, uydu ayarlama, uydu çoklayıcı, uydu dağıtıcı switch, uydu sinyal sorunu giderme, çoklu LNB montajı, merkezi uydu sistemleri tamiri, LNB değişimi, LNB tamiri, çiftli LNB montajı, receiver tamiri, mini uydu alıcı tamiri, mini receiver tamiri, uydu resetleme, çanak anten tamiri, çanak anten ayarı, çanak anten yer değiştirme, çanak anten montajı gibi uydu servis hizmetlerimizi işinde uzman ekiplerimizle Silopi'nin tüm mahallelerine götürmekteyiz. Ayrıca televizyon kurulumu, HD TV tamiri, LCD TV tamiri, LED TV tamiri, televizyon panel değişimi konusunda da profesyoneliz.

Her marka televizyon ve uydu cihazlarınızın montajı, tamiri ve bakımı konusunda sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Koca tugayın işlerini hallettiler, helal olsun. Emeğin hakkını veriyorlar.

İslam Nas - 26.09.2017

10Puan

Teşekkür ederiz İslam Bey, görevimiz sizin gibi değerli müşterileri memnun etmek.

Çok temiz bir işçiliği var. Kaliteli bir usta. Başarılar...

Selim Şakı - 24.09.2017

10Puan

Teşekkürler Selim Bey, kaliteli olan sizin gibi değerli müşterilerimizin varlığıdır.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar