Karaca Çilingir

Bursa / Nilüfer

Çilingir / Oto Anahtar

Hemen Ara

Karaca Çilingir - Özgür Karaca

Görükle semtinin tüm bölgelerine ve yakın çevresine haftanın her günü, 24 saat boyunca çilingir hizmeti sunmaktayız. Nilüfer ilçesinin en genç nüfusa sahip Görükle semtinde uzun yıllardır sürdürdüğümüz çilingirlik ve anahtarcılık mesleğimizi yoğun talebi karşılamak için 2. şubemizi açarak daha geniş bir alana yaymış olmaktan mutluluk duymaktayız.

Deneyimli çalışanlarımız tarafından kilitli kalmış kapılarınıza zarar vermeden kilit açma işleminiz yapılmaktadır.

Kapı, oto ve kasa kilitlerinin her türlüsü için kilit açma, kilit değişimi, pencere güvenlik kilitleri, montaj, anahtar çekme, oto kilit sistemlerinde kumanda, anahtar ve immobilizer çipi kopyalama işlemleri yapılabilmektedir.

2008 yılından bu yana Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı Görükle semti ve çevresine çilingir ve anahtarcılık hizmeti vermekteyiz.

Görükle mahallesinde 2 adet şubemiz bulunmakta olup 7/24 sunduğumuz çilingir hizmetini 15 dakikada kapınıza hızlıca ulaşarak ve kilit açma işlemini malınıza zarar vermeden yapmayı hedeflemekteyiz. Hizmetlerimiz arasında her türlü kapı kilidi, otomobil kilidi ve kasa kilidi açma işlemi mevcuttur.

Ayrıca tüm kilit sistemlerinin sıfırdan montajı, kilit tamiri, kilit değişimi, anahtar çekme ve bıçak bileme işlemleri tarafımızca yapılabilmektedir. Öğrencilerin çoğunlukta ikamet ettiği Görükle mahallesinde ekonomik fiyatlara kaliteli hizmet vermekteyiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar