Karadeniz Otogaz

İstanbul / Esenler

LPG Montaj / Otogaz

8Yorum
10Puan
Hemen Ara

Karadeniz Otogaz - Sercan Kılıç

İstanbul/ Esenler’de LPG montaj ve otogaz dönüşüm servisi olarak faaliyet göstermekte olan firmamız Bağcılar, Başakşehir, Bayrampaşa, Esenler ve Güngören bölgelerine 25 yıldır hizmet vermektedir.

Karbüratörlü araçlarda Karbüratörlü sıralı sistem LPG dönemi başlamıştır.

10 Yıl kadar Tomasetto Achille LPG sistemlerinin Marmara Distrübörlüğünü yapan firmamız aynı zamanda Çelik Motor işbirliği ile Stefanelli LPG sistemlerinin İstanbul Esenler bayiliğini yapmıştır. Şuan itibariyle yaklaşık 80 markaya hizmet veren servisimiz kalite ve güvenirliğini kendisi adına prensip görüp 20 yılını bu şekilde tamamlamıştır. LPG montajı ve ayarı, LPG buji tamiri ve beyin arızası, LPG enjektör temizleme, LPG ecu tamiri ve filtre tamiri, LPG gaz ayarı ve gaz filtresi temizliği, LPG hortum değişimi, LPG oksijen sensörü, LPG regülatörü, LPG şamandıra sensörü, LPG valf tamiri, LPG kaçak testi ve bilgisayarlı gaz analizi, karbüratörlü sıralı sistem hizmetleri vermekteyiz. Satılan ve montaj edilen tüm ürünlerimiz 2 yıl servis ve yedek parça garantisi olup müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. AKL, Atiker, Aldesa, Lovato, Zavoli, Mimgas, Ecotech, Destro ve geri kalan tüm marka LPG bakım ve onarım hizmetleri uzman ekibimiz tarafından verilmektedir.

Her marka ve model aracınız için en uygun ve en güvenli LPG sistemleri için Pazar günleri hariç, haftanın 6 günü boyunca ücretsiz çağrı hattımızdan bizlerle iletişime geçebilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Dürüst ve güvenilir çok memnun kaldık Karadeniz otogaz sercan ustayı Herkese tavsiye ederim

Mehmet seçkin - 18.09.2019

10Puan

aracımda sarsıntı problemi vardı çözemiyorduk tesadüfen esenlerde karadeniz otogaz sercan ustayla tanıştık problemim çözüldü işinin ehli samimi güleryüzlü tavsiye ederim

sabahattin akyüz - 04.04.2019

10Puan

Sercan Usta ilgili ve alakalı bir kardeşimiz. FD6 aracımın gaz ayar programı kendisinde olmamasına rağmen, tedarik etti ve yüklemesini yaparak aracımı aktif hale getirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Erkan Büyükarıkan - 22.07.2018

10Puan

Gerçekten işlerini ehli, tavsiye ederim. Allah kolaylıklar versin, bol kazançlar.

Ali Demir - 12.07.2018

10Puan

Kaliteli bir servis ve kaliteli insanlar, şiddetle tavsiye ederim. Esenler'de LPG üzerine başka usta tanımam. İşini doğru yapan ve işinin arkasında duran insanlar. Sizlerde faydalanın diye paylaşmak istedim.

Servet Yetkin - 19.05.2018

10Puan

Araçla ilgili tüm arızaları bir bir tespit edip gerekli tüm işlemlerimi hızlıca hallettiler. LPG sistemi olan aracımı bundan sonra başka ustaya teslim etmem. Sercan Usta'ya hizmetleri için çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Fatih Erbil - 21.03.2018

10Puan

Teşekkür ederim, hayırlı günler dilerim.

İlgi ve alaka güzeldi. Teşekkür ederim.

Mehmet Güzelyurt - 05.08.2017

10Puan

Kaliteli bir servis anlayışı...

atakan yazıcı - 11.07.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar