Hilal Tesisat

Şanlıurfa / Karaköprü

Su / Sıhhi Tesisat

Hemen Ara

Hilal Tesisat - Ramazan Tel

Hilal Tesisat olarak Şanlıurfa Karaköprü'de faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca Haliliye ve Eyyübiye ilçelerine de servis hizmeti sunmaktayız. Her çeşit su tesisatı, sıhhi tesisat, ocak dönüşümü, Doğalgaz Tesisatı Dönüşümü, Kombi arıza tamir ve bakım işleri ve doğalgaz tesisatı konusunda uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz

Sıfırdan su tesisatı döşeme, su tesisatı değişimi, tamiri, bakımı, temiz su kaçağı tespiti, pis su kaçağı tespiti işlerini itinayla yapmaktayız. Kalorifer ve petek sistemlerinin döşenmesi, doğalgaz tesisat döşeme ve yenileme işlerinde kaliteli işçilik ve malzeme kullanmaya önem vermekteyiz. Kalorifer peteklerinin periyodik temizliğini yaparak performansını arttırmak, daha kolay ısınmasını sağlamak ve doğalgaz tüketimini azaltmak konusunda müşterilerimize fayda sağlamaktayız.

Tüm tesisat döşeme işlerimizi garantili olarak sunmaktayız. Su kaçağı, doğalgaz kaçağı gibi acil tesisat sorunlarınızda 7/24 ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşarak hızlı servisimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar