Karataş Isı

İstanbul / Avcılar

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

Karataş Isı - Şemsettin Karataş

Karataş Isı olarak İstanbul Avcılar’da kalorifer sistemleri ve doğalgaz tesisatı alanında 25 yıldır, uzman ekibimizle faaliyet göstermekteyiz. Avcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Başakşehir, Arnavutköy ve Bakırköy ilçelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Her türlü yapı için doğalgaz tesisatı tamiri ve bakımı, doğalgaz tesisatı döşeme ve değiştirme, doğalgaz iç tesisat döşeme ve montajı, kalorifer tesisatı döşeme, tamir ve bakımı, doğalgaz projelendirme, doğalgaz dönüşümü ve kat kaloriferi tamiri gibi kalorifer ve doğalgaz tesisatı alanında tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli hizmet sunmaktayız. Ayrıca su ve sıhhi tesisat alanında alanında uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmakta ve ekonomik fiyatlarda hizmet vermekteyiz. İGDAŞ belgesi, kaynak ve montaj belgelerimiz mevcuttur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Mecidiyeköy Hizmet Binası, Bahçeşehir 2. Kısım Oğuzkent Villaları, Merter Çınar Evleri, Aksaray Kuran Otel referanslarımızdan bazılarıdır.

Pazar günleri hariç, haftanın 6 günü boyunca hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar