Karataş Tesisat

İstanbul / Pendik

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Hemen Ara

Karataş Tesisat - Mehmet Karataş

Karataş Tesisat olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul / Pendik ilçesinde elektrik tesisatı, su ve sıhhi tesisat, kombi arıza ve bakım, kalorifer ve doğalgaz tesisatı alanında hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizi Kartal, Maltepe, Pendik ve Tuzla ilçelerinin tüm semt ve mahallelerine götürmekteyiz.

Doğalgaz tesisat tamiri, kombi bakımı, tesisat döşeme, doğalgaz iç tesisatı döşeme gibi servis ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Kalorifer tesisatı tamiri, bakımı ve döşemesi, petek temizleme, kalorifer tesisatı arıza, su kaçağı tespiti, havlupan montajı, havlupan petek tamiri ve havlupan boru tamiri gibi ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Su ve sıhhi tesisat tamiri, çeşme tamiri, çeşme montajı, musluk montajı, su tesisatı arızası, su tesisatı döşeme ve değiştirme, su tesisatı kaçak tespiti, lavabo tamir ve montajı, musluk ve su bataryası tamiri, çeşme bataryası tamiri ve değişimi gibi tesisat işlerinizin yanı sıra klozet montajı, tıkanıklık açma ve gider açma, wc gider açma, tuvalet tıkanıklık açma, rezervuar tamiri ve montajı, lavabo ve kanal tıkanıklığı, pis su gideri ve mutfak gideri açma gibi sıhhi tesisat işlerinizi yapmaktayız. Ayrıca elektrik arızası, avize montajı, priz tamiri, priz montajı, şalter tamiri, otomat tamiri, elektrik tesisatı tamiri gibi elektrik işlerinde tecrübeli bir ekiple çalışmaktayız.

Pegasus Residence, Nover Yapı ve Özdemir inşaat önemli referanslarımız arasındadır. Haftanın 7 günü tüm arıza, bakım ve diğer servis ihtiyaçlarınız için ücretsiz çağrı hattımızı arayabilir ve randevu alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar