Kardelen Halı Yıkama

İstanbul / Ataşehir

Halı Yıkama / Temizleme

19Yorum
8.9Puan

Kardelen Halı Yıkama - Murat Arsakay

İstanbul / Ataşehir’ de halı yıkama ve koltuk temizleme alanında faaliyet göstermekteyiz. Yerinde halı ve koltuk yıkama işlemlerimiz ile haftanın her günü evlerinize hizmet getirmekteyiz. Ayrıca ev temizliği hizmetleri vermekteyiz. Ataşehir, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Ümraniye, Üsküdar bölgelerine servis hizmetlerimiz mevcuttur.

Halı ve kilim yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, el halısı ve yün halı yıkama, koltuk yıkama hizmetlerimizin yanı sıra, günlük ev temizliği, bay veya bayan temizlikçi temini, Pazar günü temizlikçi, ofis temizlikçi, villa ve müstakil bina temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Yerinde yıkama ve servis talepleriniz için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hızlı, pratik, hesaplı hizmet için teşekkürler Kardelen Halı Yıkama. Halılarım ilk gün ki kadar temiz bir şekilde teslim edildi. Çok memnun kaldım.

Aygül Şen - 08.03.2018

10Puan

Sundukları hizmet kalitesi, samimi yaklaşımları ve hesaplı fiyatları ile çok iyi bir firma. Tüm firma çalışanlarına teşekkür ederim.

Zeynep Sönmez - 08.03.2018

10Puan

Kardelen Halı Yıkama'ya çok teşekkür ederim. Halılarımı ve stor perdelerimi zamanında, ambalajlı bir şekilde ve ilk gün ki kadar temiz olarak teslim ettiler. Herkese tavsiye ederim.

Osman Kıray - 23.02.2018

10Puan

Verdiğim stor perdeler çok kırışık geldi. Halıları da pek beğenmedim.

Arzu Soylu - 18.02.2018

1Puan

Lekeli halılarım aynı şekilde geldi, boşuna para verdik. Bir daha tercih etmem.

Recep Mutlu - 18.02.2018

1Puan

Halı yıkama konusunda sürekli tercih ettiğimiz bir işletme. Emeklerinden ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz...

Cem Akpınar - 16.02.2018

10Puan

Halılarımızda bebek maması ve çay lekeleri vardı, çıkmasını beklemiyordum. Çok güzel iş çıkarmışlar, halılar beklediğimden daha iyi oldu. Emeğinize sağlık, teşekkürler.

Tarık Dişli - 16.02.2018

9Puan

Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Kardelen Halı Yıkama'ya çok teşekkür ederim. Halıları mükemmel bir şekilde temizleyip, 3 gün içerisinde teslim ettiler. Fazlasıyla memnun kaldık.

Sinan Kaymakçı - 16.02.2018

10Puan

Küçük çocuğum olduğundan halılarım çok kirliydi. Yıkanıp geldikten sonra çok şaşırdım çünkü leke denen hiç birşey kalmamıştı.

Sedef Koçak - 14.02.2018

10Puan

Halılarım küçük çocuğum olduğundan dolayı çok lekeli ve pisti, lekeden eser kalmamış. Başarılarınızın devamını diliyorum, çok memnun kaldım.

Mendife Şimşek - 14.02.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar