Kardeşler Teknik Servis

İstanbul / Avcılar

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Kardeşler Teknik Servis - Tc Cem Doğan

Her marka ve model koşu bandı ve kondüsyon aletlerinin tamiri, servisi,montajı ve yedek parça temini için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Elektronik tamir yapılır.
Kamera sistemleri tamiri;Sahibi olduğunuz mal ve varlıklarınızı dışarıdan gеlеbilеcеk birçok tеhlikеyе karşı koruma altına alıyoruz ve muhtemel tehlike ve soygunlara karşı caydırıcı önlemi de sağlamış oluyoruz.
Sadece elektronik teknisyenlerinden oluşan profesyonel bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır.
Gerekli durumlarda parça temini ve montajı hizmetlerini ayağınıza kadar getirmektedir. Televizyon arızalarını önlemek için de bu hizmetlerimiz, profesyonel ekibimizce verilmektedir.
Arızalı ürünlerinizi teknik servisimize getirerek gerekli işlemleri yaptırabilirsiniz.
Küçük ev aletleri grubunda evlere servisimiz bulunmamaktadır.
Uydu kurulum, uydu montaj, çanak anten kurulum, uydu alıcı tamiri, merkezi uydu sistemleri kurulumu hizmetimiz vardır. Ayrıca dream box, dijitürk, d-smart uydu montaj ve kurulum hizmetlerimiz de vardır.
Profosyonel deneyimimiz ile tüm açık ve kapalı alanlar, konferans salonları, alışveriş merkezleri, otel, cafe, restorant,bar,hastane,okul,sinema ve tiyatro ses ışık ve görüntü sistemleri,akıllı ev ve otomasyon sistemleri,sanatsal ve dış mekan aydınlatma sistemleri,genel müzik ve acil anons sistemleri,video konferans ve sunum sistemleri alanında profesyonel olarak faaliyet göstermekteyiz.KARDEŞLER TEKNİK SERVİS BEYLİKDÜZÜNDE HİZMETİNİZDEHER TÜRLÜ ELEKTRONİK CİHAZ TAMİRİ İTİNA İLE YAPILIR..

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar