Kardeşler Yapı

Bursa / Nilüfer

PVC Pencere / Kapı

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Kardeşler Yapı - Levent Sezen

Kardeşler Yapı olarak Bursa’nın Görükle semtinde cam, cam balkon, ayna, PVC doğrama, Sineklik daire içi dekorasyon, daire içi cephe boya işleri, ahşap kapı ve mobilya işleriniz ile sıhhı tesisat alanında hizmet vermekteyiz.

Cam tamiri&değişimi, cam masa tamiri, ayna masa montajı ve tamiri, ayna duvar kaplama ve kestirme, sürgülü cam balkon, parke döşeme,cilalama ve tamiri, fayans döşeme ve tamiri, boya&badana, PVC montaj ve tamiri, kapı&pencere montaj ve tamiri, duşakabin montajı ve tamiri, banyo aynası montajı, sürgülü cam balkon montajı ve tamiri, ısıcam montajı vb. alanında uzmanız.

Firmamız ayrıca uzman teknik personeli ile doğalgaz tesisatı tamiri, petek tamiri ve petek temizleme işlemleri, kombi tamir ve bakımı ile kış aylarında sağlıklı ve hesaplı ısınmanız için özenle çalışmaktadır. Doğalgaz tesisatı, Kombi ve petekleriniz de meydana gelen tüm servis ihtiyaçlarınız içinde ücretsiz çağrı hattımıza ulaşabilirsiniz.

Önemli referanslarımız arasında Görükle Yapı Market, Star Gayrimenkul, Onur Gayrimenkul, Çok Programlı Kız Meslek Lisesi bulunmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Sayın ustamız bu pandemi sürecinde hijyen kuralları gözeterek ve işini söz verdiği gün teslim ederek ustalığını göstermiş oldu çok teşekkürler ...

Selenay işçimen - 03.06.2020

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar