Karem Dekorasyon

Kayseri / Melikgazi

Alçı / Kartonpiyer

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Karem Dekorasyon - Serdar Karaoğlan

Karem Dekorasyon olarak, Kayseri Melikgazi’de alçı ve kartonpiyer alanında faaliyet göstermekteyiz. Hacılar, İncesu, Kocasinan, Özvatan, Sarıoğlan ve Melikgazi bölgelerinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Her türlü mekân için alçı ve kartonpiyer, alçı, sıva, alçıpan duvar yapımı, asma tavan yapımı, dekoratif alçı uygulama, alçı panel, alçı panel duvar, renkli alçı, alçıpan asma tavan, alçıpan gergi tavan uygulamaları, boya badana, boya dekorasyon, duvar boyama, oda boyama, fayans döşeme ve kaplama, fayans arası derz, banyo fayans döşeme, fayans kırma, kalebodur döşeme ve tamiri, fayans zemin kaplama ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. Ayrıca elektrik tesisatıyla ilgili tüm arıza, montaj ve bakım işlerinizde alanında uzman elektrikçilerle hizmet vermekteyiz. Elektrik tesisatı arızası ve tamiri, priz tamiri ve montajı, avize montajı, şalter arızası ve montajı, görüntülü diyafon tamiri ve montajı, LED ışık montajı, aydınlatma uygulamaları işlerinizin tamamında kaliteli hizmet vermekteyiz.

Pazar günleri hariç haftanın her günü, detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Kayseride karem dekarasyon diyince akla kalite gelir dekor gelir yenilik gelir...

Tugay kına - 05.03.2019

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar