Kartek Soğutma

Ankara / Yenimahalle

Endüstriyel Soğutma

Kartek Soğutma - Satılmış Handeresi

Kar-Tek Soğutma olarak 2007 yılından bu yana Ankara / Yenimahalle'de faaliyet göstermekteyiz. Çankaya, Çubuk, Etimesgut, Keçiören, Mamak ve Yenimahalle başta olmak üzere Ankara'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Merkezi soğutma üniteleri, endüstriyel soğutma, ticari soğutma, tezgah tipi buzdolabı, soğuk hava deposu, salatbar, balık teşhir reyonları, nötr teşhir reyonları, pasta teşhir reyonları, sütlük teşhir reyonları, market teşhir reyonları, sütlük ve pasta dolabı tamiri, balık ve kasap reyonu tamiri, promosyon buzdolapları, merkezi soğutma sistemleri, ticari buzdolabı, soğuk oda kapıları, hızlı soğutma cihazları, muz sarartma odaları, şoklama soğutucu, çift üflemeli oda soğutucu, modüler depo sistemleri, vidalı kompresörlü merkezi sistem soğutma sistemleri satış, kurulum ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Aynı zaman da profesyonel ekibimizle yedek parça satışı, sıfır ürün satışı ve 7/24 servis hizmetleri vermekteyiz. Önce kalite diyerek yolumuza devam etmekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve 7/24 servis hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlerle iletişime geçebilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar