Kaya Teknik

Bursa / Mudanya

Kombi Arıza / Montaj

0Yorum
9.7Puan

Kaya Teknik - Mehmet Aksoy

10 yıllık deneyimimiz ile Bursa / Mudanya'da kombi servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Mudanya'nın tüm semt ve köylerine, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerine servis hizmeti vermekteyiz.

Her marka kombi cihazı için kombi tamiri, kombi montajı, kombi bakımı ve petek bakımı hizmetlerimizi uygun fiyat ve hızlı servis garantisi ile sizlere sunmaktayız. Kombi reset atma, yoğuşmalı kombi tamiri, kombi ısı ölçer montajı, doğalgaz dönüşüm işleri ve petek temizliği konusunda profesyoneliz. Ayrıca su tesisatları üzerine aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızda tamir ve bakım hizmetimiz bulunmaktadır. İşinde uzman tesisatçılarımız ile su tesisatı döşeme, su tesisatı tamiri, sıhhi tesisat tamiri, çeşme tamiri, vana tamiri, batarya değişimi, çeşme montajı, musluk montajı, su kaçağı tespiti, WC gider açma, tuvalet tıkanıklık açma işlemlerinizi özenle yapmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve servis taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar