Kayhan Bey

İstanbul / Şişli

Eğitim / Eğitmenler

Kayhan Bey

Hakkımda;

“1970 doğumluyum. İstanbul’da bir üniversitenin 4 yıllık İktisat bölümü mezunuyum.

B(1988) ve A2 sınıfı ehliyetim, sürücü kurslarında B ve A2 sınıfı araçlarda direksiyon dersi verebileceğim Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği belgem, yurtiçi yolcu ve yük taşıyan “ticari” araçlar kullanabilmek için gerekli olan SRC2(yolcu) ve SRC4(yük) belgelerim ve girdiğim, sağlık bakanlığının denetiminde onaylı kurumlar tarafından psikolog eşliğinde uygulanan, kişinin bedensel ve psikolojik durumunun sürücülük yapmaya elverişli olup olmadığını ölçen testler sonucunda aldığım, bu testleri başarıyla tamamladığımı gösteren Psikoteknik Değerlendirme Raporum var.

Ehliyet aldığım 1988 senesinden beri İstanbul içi ve şehirler arası her tür yol/trafik koşulunda aktif olarak araç kullanıyorum. Çoğunlukla otomobil olmak üzere, kamyonet, minibüs ve motorsiklet sürüşlerinde 27 yıldan fazla süredir deneyim sahibiyim. Bu sürede, çok şükür, hiç büyük bir kazaya karışmadım, sebep olmadım. 2005-2007 yıllarında Şişli’de kendim de araçları kullanarak çalıştığım açık bir otopark işlettim.

Ayrıca, 2013 yılından bu yana İstanbul’da, trafikte "doğru ve güvenli" araba kullanmayı “kısa sürede“ öğrenmek isteyen her yaştan baylara ve bayanlara, özel direksiyon dersleri veriyorum.”

B sınıfı ehliyet alacaksanız veya ehliyetiniz var fakat kendinizi trafiğe çıkmaya yeterli bulmuyorsanız siz de benden kendi durumunuza uygun özel direksiyon dersleri alarak en kısa sürede ehliyetinizi alabilir, trafikte güvenle araç kullanabilirsiniz.Hiç araç kullanmayı bilmeyen birisi için 6 saat ile10 saat arası eğitim yeterli olacaktır.Ders ücretleri;Benim adresimde ders almak isterseniz;

Çalışma sahası dolapdere ile perpa arası çevre bağlantı yolu ve ara yollardır. Buluşma yeri Şişli / Osmanbey’de metro durağı önünde bulunan Ramada otelin önüdür. Ancak, Osmanbey’e yakındaysanız sizi alabilir, ders sonrası da yine aynı yere bırakabilirim. 60 dakikalık ders ücreti kendi eğitim aracımla 60tl., sizin aracınızla 40tl.’dir.

Farklı bir adreste ders almak isterseniz;

Hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında geçerli olmak üzere 60 dakikalık ders ücreti kendi eğitim aracımla 75tl, sizin aracınızla 50tl'dir.İlk dersimizin ilk yarım saatlik bölümünde her ne sebeple olursa olsun memnun kalmaz ve dersi bitirmek isterseniz dersi bitiririz ve hiçbir ücret talep etmem. Ders süresi buluşmamızı takiben sizin onayınızla başlar ve siz istediğiniz zaman biter. İhtiyaç durumunda molalar verebiliriz. Ücret dakika üzerinden hesaplanarak ders bitiminde alınır.Görüşmek dileğiyle…

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar