7/24 Teknik El Servis

Ankara / Keçiören

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

6Yorum
10Puan
Hemen Ara

7/24 Teknik El Servis - Tevfik Tayfun Tunç

Ankara Keçiören ve tüm merkez ilçelerde Beyaz esya teknik servisi olarak hizmet sağlıyoruz. Arçelik, Bosch, Beko, Profilo, Mitsubishi, Siemens, Altus,Demirdöküm, LG, Samsung, Vestel Buzdolabi, çamaşır makinesi,bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi fırın Tamir ve bakımlarını yapıyoruz.Ayrıca markası ve modeli ne olursa olsun kombi ve klimalarınızın periyodik bakımları ve tamir montaj işlemleri servisimizce yapılmaktadır.

Servimiz de kış aylarınızında daha sağlıklı ve tasarruflu ısınmanız için PETEK TEMİZLİĞİ hizmeti verilmektedir. Peteklerinizin temizliği sayesinde %25’e kadar yakıt tasarrufu ile birlikte tesisatınızın daha uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Servis hizmetmizde profesyonel teknik servis anlayışı ve kaliteli malzeme tercihimiz ile beyaz eşya, tv, klima ve kombilerinizi uzun yıllar sorunsuz kullanmanızı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda memnuniyetini kazandığımız müşterilerimiz bizim en büyük referanslarımızdır. Ayrıca ikici el ürün satışımız ve ikinci el ürünlerinizin değerinde alımları için de servisimizi arayabilirsiniz.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Teyfik usta işini ehli Allah razı olsun. Çoğu üstada olan şu değişecek mantığı yok kontrolleri sağlıyor. Neyse onu değiştirmesi gerektiğini söylüyor . tavsiye ederim…

Abdülkadir MİDİLLİ - 11.09.2021

10Puan

Işini iyi yapan ve düzgün fiyatlarla çalışan kaliteli bir işletme. Diger firmalarin 500 600 lira dediği parçayı internetten araştırdığımda 150 200 lira arasi olduğunu görmüştüm. Bu firma ise servis dahil 250 liraya parcami yenisiyle değiştirdi. Diğer firmalardan fiyat alip bir de buradan alın farkı göreceksiniz

Mahsun özcan - 21.08.2021

10Puan

gün içerisinde, beni mağdur etmeden evimde ucuza samimi güler yüzlü hizmet aldım. herkese tavsiye ederim.

Burak Yalçınkaya - 24.01.2020

10Puan

Gelen usta çok yardımcı oldu. Fiyatları çok uygundu çok teşekkür ederim herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Kübra hanım - 29.11.2019

10Puan

Fiyatlarıçok uygundu. Buz dolabımizi yaptılar motoru arizaliydi. Çok memnun kaldık.

Eren yoncaluk - 28.07.2019

10Puan

Çok kibardılar. Fiyatları çok uygundu. Yetkili servisin yarı fiyatına problemi çözdüler. Çok teşekkür ederim.

Ahmet cakmak - 26.07.2019

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar