Karaca İklimlendirme Beyaz Eşya Servisi

Ankara / Keçiören

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

0Yorum
9.4Puan

Karaca İklimlendirme Beyaz Eşya Servisi - Mehmet Çürük

Ankara Keçiören'de Beyaz Eşya, Keçiören klima bakım arıza ve montaj servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Keçiören bölgesinde Aktepe, Etlik, Esertepe, Kalaba, Sanatoryum, Şehit Kubilay, Şenlik, Ufuktepe mahallelerinin tamamına ayrıca Ankara'da tüm semtlere servis hizmetleri vermekteyiz.

Arçelik, Bosch, Beko, LG, Samsung, ECA, Airfel, Klimasan, Baykan, Süsler ve Vestel gibi tüm marka beyaz eşya ve klimalarınız için bakım, Çamaşır makinesi tamiri, çamaşır makinesi montajı, Bulaşık Makinesi tamiri, bulaşık makinesi montajı, Buzdolabı tamiri, klima tamiri ve montajı, klima fan tamiri, klima borusu tamiri, klima gaz dolumu, klima dış ünite montajı, klima kumanda tamiri, Vrt klima, duvar tipi klima montaj ve bakımı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca uzman personellerimi tüm marka ve model kombileriniz için bakım, kombi arıza ve tamiri, kombi demonte, kombi fan motoru tamiri, kombi filtre temizliği, kombi gaz valfi tamiri, kombi reset atma, yoğuşmalı kombi tamiri, kombi ve petek temizleme işleriniz uzman personellerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. İşleriniz en kaliteli malzemeleri kullanarak çözüme kavuşturmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar