Kemal Elektrik Elektronik

İstanbul / Ümraniye

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Kemal Elektrik Elektronik - Kemal Bulut

İstanbul Ümraniye’de elektrik ve elektrik tesisatı alanında faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Ataşehir ve Ümraniye bölgelerinde tüm semtlere acil servis hizmetleri vermekteyiz.

Ev ve işyerleri için elektrik arızası ve tamiri, avize montajı, priz tamiri ve montajı, şalter tamiri, pano tamiri, görüntülü diyafon ve diyafon tamiri, elektrik tesisatı ve sensörlü lamba tamiri, uydu montaj ve tamiri, çanak montajı ve tamiri, çanak yer değiştirme, çanak anten ayarı ve tamiri, uydu dağıtıcı switch montajı, Lnb montajı ve değişimi, merkezi uydu sistemleri montaj ve tamiri, sayaç panosu tamiri, aydınlatma uygulamaları, LED ışık montajı, otomat tamiri, diyafon ve telefon tesisatı montajı, elektrik tesisatı çekme gibi elektrikle ilgili her türlü sorununuzda çözüm ortağınız olmaktayız.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Merhaba elektrikcimiz kemal cok iyi bir usta guleryuzlu vefakar isinde durust ve cok basarili eleltrikle bir sorunum oldugunda guvenerek evime cagiracagim tek insandir burdan ona sevgilerimi iletiyorum cakmaktaki kemal elektrikcimiz sevgiyle kalin

Hale yilmaz - 10.10.2019

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar