Kenan Sezgin

Kocaeli / Başiskele

Duvarcı / Duvar Ustası

Kenan Sezgin

Kocaeli / Başiskele’de komple kaba inşaat, tadilat ve dekorasyon işleri üzerine hizmet sunmaktayız. Kalıp, çatı, duvar, demir işleri, sundurma, iç ve dış dekorasyon adına profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Anahtar teslim komple tadilat işleri haricinde konut ve iş yerleriniz için boya, badana, alçı, alçıpan, fayans, parke işleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.

Kaba inşaat işlerinizde duvar döşeme, duvar yapımı, duvar örme, demir döşeme, duvar kalıp, sıva, taş duvar yapımı, bahçe duvarı yapımı, taş döşeme, teras yapımı, balkon yapımını hizmeti vermekteyiz. Çatı ve oluk tamiratı, çelik çatı yapımı, çatı yapımı, sundurma, çatı aktarma, teras kapatma, balkon kapatma, çatı sistemleri konularında uzmanız. İç mimari ve dekorasyon hizmetlerimiz kapsamında ev tadilatı, mutfak dekorasyonu, salon dekorasyonu, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, alçı, asma tavan, laminant, parke, fayans, alüminyum asma tavan, ev ve iş yerlerinizin iç ve dış boya badana işlerini özenle yapmaktayız.

Kocaeli, Sakarya, İstanbul bölgelerinde hizmet vermekteyiz. İnşaat işleri, tadilat, boya ve dekorasyon işleriniz için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar