Kerem Koltuk Döşeme

Ankara / Altındağ

Koltuk Döşeme / Kaplama

0Yorum
8.2Puan

Kerem Koltuk Döşeme - Ali Kemal Argun

Ankara/ Altındağ’da koltuk kanepe ve sandalye döşeme alanında faaliyet göstermekteyiz. Altındağ başta olmak üzere Ankara’nın her noktasına 16 yıldır profesyonel düzeyde hizmet vermekteyiz. Ustalık sertifikamız bulunmaktadır.

Her model koltuk döşeme, antika koltuk döşeme, eski koltuk döşeme, deri döşeme, puf döşeme, varaklı koltuk döşeme, çekyat döşeme, köşe takımı döşeme, deri koltuk döşeme ve kaplama, leke tutmayan kumaşlı koltuk döşeme, oymalı koltuk kaplama, 3’lü, 2’li ve tekli koltuk kaplama, berjer ve kapitana döşeme hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca otel, cafe ve restoranlar için toptan koltuk ve sandalye döşeme hizmetleri vermekteyiz. Koltuk, çekyat ve özel ölçü koltuk siparişi almakta ve titizlikle çalışmaktayız. Kaliteli işçilik ve deneyimli ustalar ile yaptığımız işi tam zamanında teslim ederiz piyasasın en iyi markaları ile çalışmaktayız. Her zaman ve her şartta müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürekli dürüst, temiz ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar