Kılıç Yapı Market

Şanlıurfa / Karaköprü

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

4Yorum
10Puan
Hemen Ara

Kılıç Yapı Market - İsmail Kılıç

Kılıç Yapı Market olarak Şanlıurfa Karaköprü'de faaliyet göstermekteyiz. Her çeşit su tesisatı, sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı ve doğalgaz tesisatı konusunda 15 yıllık ustalık tecrübesine sahibiz.

Sıfırdan su tesisatı döşeme, su tesisatı değişimi, tamiri, bakımı, temiz su kaçağı tespiti, pis su kaçağı tespiti işlerini itinayla yapmaktayız. Kalorifer ve petek sistemlerinin döşenmesi, doğalgaz tesisat döşeme ve yenileme işlerinde kaliteli işçilik ve malzeme kullanmaya önem vermekteyiz. Kalorifer peteklerinin periyodik temizliğini yaparak performansını arttırmak, daha kolay ısınmasını sağlamak ve doğalgaz tüketimini azaltmak konusunda müşterilerimize fayda sağlamaktayız.

Tüm tesisat döşeme işlerimizi garantili olarak sunmaktayız. Su kaçağı, doğalgaz kaçağı gibi acil tesisat sorunlarınızda 7/24 ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşarak hızlı servisimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Çok güzel bir tesisatçı. Sağlam, dürüst, işine sahip çıkan, kaliteli hizmet veren, uygun fiyatla müşterisini memnun eden bir usta.

Ali Ötkün - 24.08.2017

10Puan

İlginize teşekkür ederiz.

Çağırdığımızda bizi üzmeyen ve zamanında gelen bir tesisatçı.

Kasım Dinç - 06.03.2017

10Puan

Çok ilgili bir tesisatçı, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Mehmet Gümüş - 04.03.2017

10Puan

Gerçekten kaliteli çalışıyorlar. Gösterdikleri saygı, yaptıkları iş kalitesi itibariyle mükkemmel bir şirket. Herkese tavsiye ederim.

Erdem Bey - 01.03.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar