Kıvrım Elektrik

Konya / Karatay

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Kıvrım Elektrik - Tahir Hayat

Konya / Karatay’da elektrik tamiri ve elektrik tesisatçılığı alanında faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca alarm ve kamera güvenlik sistemleri alanında da hizmet vermekteyiz.

Konutlar, iş yerleri ve kaba inşaat alanları için elektrik tesisatı döşeme, elektrik tesisatı tamiri, şalter tamiri, avize montajı, güvenlik alarmı, güvenlik sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, güvenlik kamera montajı, güvenlik kamera yeri değiştirme, 4 kamera güvenlik sistemleri, 5 kamera güvenlik sistemleri, 6 kamera güvenlik sistemleri işlerinizi uzman ekibimizle ve kaliteden ödün vermeden yapmaktayız. Bunun yanısıra aydınlatma ürünleri ve elektrik malzemeleri ihtiyaçlarınız için de sizlere yardımcı olmaktayız. Işıklandırma, led aydınlatma, led avize, market aydınlatma, ofis aydınlatma sistemleri, çevre aydınlatma, salon aydınlatma, sıva altı aydınlatma, tavan aydınlatma, otel aydınlatma, led ışık montajı işlerinizi beğeni ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapmaktayız.

Sivas merkez ve tüm ilçelerimize haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar