Sahra Soğutma

Kocaeli / Çayırova

Endüstriyel Soğutma

Hemen Ara

Sahra Soğutma - Osman Arıcı

Sahra Soğutma Sistemleri, 1997 yılından bu yana Kocaeli/ Çayırova’da soğutma sistemleri ve klima havalandırma sektörleri olmak üzere, soğutma sistemleri alanında, fabrikaların ihtiyaç duyduğu, su soğutma sistemlerinin, üretimi, satışı ve servis hizmetleri vermektedir. Çayırova, Dilovası, Tuzla ve Gebze bölgelerinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Danfoss, Bitzer, Refcomp, Copeland, Carlyle, Rosenberg, Calpeda, Carel ve daha pek çok marka klima ve endüstriyel soğutma sistemleri montajı, Vrf soğutma sistemleri, Chiller soğutma sistemleri, Merkezi soğutma sistemleri, su ve ticari soğutma, tezgâh tipi buzdolabı, soğuk hava deposu, pasta, sütlük, market, kasap teşhir reyonları tamiri, multi sistem, ticari ve duvar tipi klima, su soğutma sistemleri, paket soğutma grupları, plakalı lehimli eşanşör, klimatik test kabinleri, ticari buzdolapları satış, yedek parça, kurulum ve servis hizmetleri vermekteyiz. Makinalarımız, alanında dünya markası ve ISO sertifikalı soğutma ekipmanlarıyla üretilmektedir. Firmamız servis ihtiyaçlarını uzman servis kadrosuyla ivedilikle cevap vermektedir. Soğutma sistemlerinin garanti dâhili ve harici servis organizasyonu, servis departmanımız tarafından yürütülmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve servis talebinde bulunmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar