Koçer Güvenlik

Ankara / Çankaya

Alarm / Kamera Sistemleri

1Yorum
10Puan

Koçer Güvenlik - Ali Osman Koçer

Ankara / Çankaya’da 7/24 çilingir, oto anahtar tamiri, alarm ve kamera güvenlik sistemleri üzerine faaliyet göstermekteyiz.

Kapı açma, kilit değiştirme, anahtar kopyalama, kasa kilidi açma, oto kapısı açma, oto anahtar kopyalama, oto anahtar tamiri, oto kumanda tamiri, elektronik anahtar tamiri, elektronik kilit sistemleri, elektronik kilit tamiri, apartman kapısı hidrolik yay sistemleri, hırsızlığa karşı tuzaklı kilit, master anahtar sistemleri, kopyalanmayan kumanda çeşitleri, kepenk tamiri, kepenk sistemleri satışı ve montajı, garaj kumandası tamiri işlerinizi kaliteli iş ve uzman işçiliğimizle yapmaktayız. Apartman diafon tamiri, görüntülü diafon tamiri, güvenlik kamera montajı, güvenlik kamera ayarı, 4 kamera güvenlik sistemi, 5 kamera güvenlik sistemi, 6 kamera güvenlik sistemi, bariyer sistemleri, otopark bariyer sistemleri, speed dome kamera konusunda deneyimli ve uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Ankara'nın her bölgesine 7/24 hizmet vermekte ve güvenliğinizi sağlamak için çalışmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 bize ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşini en iyi yapanlardan birisi. Herkese tavsiye ederim. Gerek işlerine olan önem ve titiz çalışmaları en büyük memnuniyet sebebim. İşlerinin en iyisi.

Çağrı Sevim - 02.06.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar