Kombicim Torbalı

İzmir / Torbalı

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

5Yorum
10Puan
Hemen Ara

Kombicim Torbalı - Mehmet Türkmenoğlu

İzmir'in Torbalı ilçesinde doğalgaz tesisatçısı, kombi ve klima bakım/arıza servisi beyaz eşya ve küçük ev aletleri servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Hizmetlerimizi Ayrancılar, Torbalı, Bayındır, Kemalpaşa ve Menderes ilçelerinin tüm mahallelerine götürmekteyiz.

Baymak ve Klimasan yetkili servisi konumundayız. Diğer tüm marka kombi ve klima cihazları beyaz eşya ve küçük ev aletleriniz için özel servis hizmeti sunmaktayız. Kombi ve klimaların tamir, bakım ve montaj hizmetlerinin yanında gaz dolumu, filtre temizliği, söküm ve yer değişimi petek temizliği gibi işleri özenle yapmaktayız. Ayrıca su tesisatları, sıhhi tesisatlar, doğalgaz ve kalorifer tesisatları konusunda her çeşit tesisat döşeme, tesisat tamiri, tadilatı ve bakımı işlerini yapmaktayız.

Markası ve modeli ne olursa olsun tüm beyaz eşyalarınız ve küçük ev aletlerinizde uzun yıllara dayanan teknik servis tecrübemiz ile sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Pazar günleri dahil haftanın 7 günü çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve servis taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Verdiğiniz hizmetler için teşekkür ederiz Mehmet Bey. Klimamız gayet başarılı ve çok güzel çalışıyor. Kombimize geçen yıl yaptığınız bakımdan da çok memnun kalmıştık, tekrar yaptırmayı düşünüyoruz. Hayırlı işleriniz olsun.

Bahar Güneş - 06.09.2018

10Puan

Vaktinde ve zamanında verilen servis hizmeti için teşekkür ederim. Temiz işçiliğiniz için ayriyeten teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Abdullah Kalın - 11.05.2018

10Puan

Hızlı ve güvenilir. Başka servislerin bir ay uğraştığı arızayı tek seferde çözebildi. Verdiğiniz hizmet için çok teşekkür ederim.

Muhittin Topalak - 11.05.2018

10Puan

Klima ve beyaz eşya konusunda uzman. Güvenilir ve zamanında verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

İlker Diril - 11.05.2018

10Puan

Hızlı ve güvenilir. Kombi arıza konusunda net ve maliyeti düşük çözüm ürettiğiniz için şahsım adına çok teşekkür ederim.

Vedat Çetin - 01.05.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar