Konfor Soğutma

Muğla / Fethiye

Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis

Hemen Ara

Konfor Soğutma - Murat Akar

Muğla / Fethiye ilçesinde küçük ev aletleri tamircisi ve beyaz eşya servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Arzum, Felix, Arnica, Libelle, Lura, Fantom, Teka, King, Termikel, Blue House ve Stilevs markalarının Fethiye Yetkili Servisi konumundayız. Arçelik, Beko, Bosch, İndesit, Ariston, Vestel, AEG, Electrolux ve diğer tüm markalar için Özel Servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Küçük ev aletleri tamiri, bakım ve teknik servis işlemleri alanında uzman ekibimizle ütü tamiri, süpürge tamiri, elektrikli süpürge tamiri, katı meyve sıkacağı tamiri, mikser tamiri, fritöz tamiri, elektrikli ızgara tamiri, saç kurutma makinesi tamiri, kahve makinesi tamiri, tost makinesi tamiri, kattle tamiri, çay makinesi tamiri, blender tamiri, mutfak robotu tamiri, vantilatör tamiri yapmaktayız. Soğutma sistemleri, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve tüm beyaz eşyalar için tamir, montaj ve özel servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Fethiye ilçesinin tüm semtlerine beyaz eşya servis hizmetlerimizi götürmekte ve küçük ev aletleri tamiri konusunda oldukça ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan taleplerinizi iletmek üzere bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar