Kontroline Güvenlik Teknolojileri

İstanbul / Gaziosmanpaşa

Alarm / Kamera Sistemleri

Kontroline Güvenlik Teknolojileri - Selim Şahin

İstanbul / Gaziosmanpaşa’da alarm ve güvenlik kamera sistemleri üzerine çalışmaktayız. Güvenlik sistemleri, personel takip sistemleri, turnike ve bariyer sistemleri ana başlıkları altında satış ve montaj hizmetleri vermekteyiz.

Güvenlik kamera sistemleri montajı, izleme sistemleri, hırsız alarmı, güvenlik alarmı, güvenlik kamera yeri değiştirme, güvenlik kamera ayarı, 4 kamera güvenlik sistemi, 5 ve 6 kamera güvenlik sistemi, yangın alarmı sistemleri kurulumu alanında uzmanız. Bunun yanısıra bariyer sistemleri, otopark bariyer sistemi, bebek bakıcı kamerası, gece görüş kamerası, speed dome kamera, digital kayıt cihazları, PDKS sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, IP kamera, parmak izi tanıma sistemi, otopark hgs geçiş sistemleri, parmak okutma sistemi, yüz tanıma sistemi, bekçi tur kontrol sistemi, mobil kamera, CCTV aksesuar, Dvr kart ihtiyaçlarınızda tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

En son teknoloji güvenlik sistemlerine ekonomik fiyatlarla sahip olmak için bizimden fiyat almadan karar vermemenizi öneririz. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet götürmekteyiz. Sorularınız ve talepleriniz için bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar