Konya Ütücü Ve Kuru Temizleme Merkezi

Konya / Selçuklu

Kuru Temizleme / Ütücü

Konya Ütücü Ve Kuru Temizleme Merkezi - Onur Arslan

Konya / Selçuklu’da bulunan iş yerimizde kuru temizleme ve ütü hizmetleri üzerine faaliyet göstermekteyiz. Karatay, Meram, Selçuklu ve merkez ilçelerimize servis hizmeti vermekteyiz.

Kuru temizleme, ceket temizleme, pantolon temizleme, gömlek temizleme, abiye temizleme, bluz temizleme, bornoz, döpiyes, eşarp, elbise, etek kuru temizleme, gecelik kuru temizleme, kaban kuru temizleme, kravat kuru temizleme, kürk kuru temizleme, şapka kuru temizleme, haşema, hırka kuru temizleme, simokin takımı kuru temizleme, takım elbise kuru temizleme, trençkot kuru temizleme, nişanlık ve gelinlik temizleme, gelinlik ütüleme, takım elbise ütüleme, gömlek ütüleme, pantolon ütüleme, ceket ütüleme, masa örtüsü ütüleme işlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Antibakteriyel battaniye ve yorgan yıkama hizmeti vermekteyiz.

İşçi tulumu, aşçı ceketi, forma, işçi önlüğü gibi iş giysileri için toplu yıkama ve ütüleme, oteller, restaurantlar ve iş yerleri için toptan kuru temizleme ve ütüleme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Profesyonel kuru temizleme ve ütü hizmetlerimiz için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar