Korkmaz Oto Kurtarma

Bursa / İnegöl

Oto Kurtarma / Çekici

32Yorum
9.9Puan
Hemen Ara

Korkmaz Oto Kurtarma - Erkan Korkmaz

Bursa İnegöl’ de oto kurtarma ve yol yardım alanında faaliyet göstermekteyiz. İnegöl ve Yenişehir bölgelerinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Oto kurtarma, oto çekici, oto kurtarma servisi ve hizmetleri, vinç ile oto kurtarma, yol yardım, acil çekici, oto taşıma, klasik araba taşıma, araç nakliye, şehirlerarası araç nakliye, iller arası araç nakliye, traktör kurtarma, motosiklet kurtarma, minibüs kurtarma servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İşinizi hakkıyla yapan bir firma olduğunuz için teşekkürler. Korkmaz Oto Kurtarma ailesi, ilginiz ve uygun fiyatlı hizmetleriniz içinde ayrıca teşekkür ederim.

Mert Kalkan - 19.08.2018

10Puan

Eşimle seyahatten dönerken İnegöl'de aracım arıza yaptı. Eskişehir’e gelmesi için çok yeri aradım, hepsi fırsatçılık yaptı. Ama Korkmaz Oto onlardan çok ama çok farklı. İşinize ve müşterilerine gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Umut Demir - 19.08.2018

10Puan

Uygun fiyat ve hızlı servis hizmeti veriyorlar. Gerçekten işini düzgün ve hakkıyla yapan bir firma. Teşekkür ederim.

Kadir Karakaş - 03.07.2018

10Puan

Korkmaz Oto Kurtarma, Erkan Korkmaz'a teşekkür ederim. Aracımı en kısa sürede ve uygun fiyatla çektikleri için sonsuz teşekkürler.

Erdem Önder - 30.04.2018

10Puan

Gerçekten bu kuruluşa ve firmaya sonsuz teşekkür ederim. Aracım arza yaptı, özel bir araç getirterek gideceğimiz yere kadar hizmet ettiler. Fiyatı da uygun. Teşekkürler Korkmaz Oto Kurtarma.

Adem Hasar - 01.01.2018

10Puan

Aracımı İnegöl'den Bursa yetkili servise sorunsuz bir şekilde çektiler. Beni bekleyip, tekrar geri getirdiler. Gerçek bir kurtarıcısınız. Hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum.

Fırat Demirtaş - 24.12.2017

10Puan

Arkadaşlar aracım arızalanınca çekici aramaya başladım. İnegöl'de Korkmaz Oto Kurtarmayı tavsiye ettiler. Kendilerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Şuheyda gergin - 21.12.2017

10Puan

Aracım yolda kaldı. En kısa zaman da Korkmaz Oto Kurtarma yardıma geldi. Hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Özkan çelik - 21.12.2017

10Puan

Öncelikle her yerde bir tanıdığınız olmalı. Benim bundan sonra İnegöl'de bir tek Korkmaz Oto Kurtarma var. Kendilerini uzun zamandır tanıyor gibiydim. Hizmet ve samimiyetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ceren fadik - 21.12.2017

10Puan

Yenişehir'de trafik kazası yaptım. Ustanın tavsiyesiyle Korkmaz Oto Kurtarmayı aradık. Çok kısa zamanda aracımı Yenişehir Sanayiye çektik. Erkan Bey işinin ehli. Kendilerine teşekkür ederim.

Mesut ulaşkin - 21.12.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar