Kosla Halı ve Koltuk Yıkama

Bursa / Nilüfer

Halı Yıkama / Temizleme

0Yorum
10Puan

Kosla Halı ve Koltuk Yıkama

Bursa/ Nilüfer’de halı yıkama ve koltuk temizleme alanında faaliyet göstermekte olan Kosla Halı Yıkama, Nilüfer, Gürsu, Kestel, Mudanya, Osmangazi ve Yıldırım bölgelerine hizmet vermektedir.

Her tür halı ve kilim yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, perde yıkama, yolluk yıkama, store yıkama, el halısı ve yün halı yıkama, Milas halısı yıkama, yatak yıkama, halıfleks yıkama, koltuk yıkama ve oto koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca cami halısı yıkama, anaokulu, kreş halısı yıkama ve yerinde yıkama hizmetlerimiz mevcuttur. Servis personellerimiz tarafından kapınızdan alınan halılarınız yapısına uygun şekilde el değmeden yıkanmakta ve kurutulmaktadır. Bu işlemlerden sonra parfümleme işlemi yapılan halılarınız özel olarak ambalajlanmaktadır. Halılarınız söz verdiğimiz tarihte servis personelleri tarafından kapınıza teslim edilmektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulan şirketimizde, anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

Haftanın her günü, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi, fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar