Koza Havuz Ve Sauna Sistemleri

İstanbul / Pendik

Havuz Yapım

Koza Havuz Ve Sauna Sistemleri - Yavuz Çiçek

İstanbul / Pendik’de havuz yapımı ve tadilatı alanında faaliyet gösteren firmamız 2003 yılında kurulmuştur. Bizler 22 yıllık tecrübemiz ve işinde uzman ekibimizle insan sağlığına uygun bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Havuz yapımı, havuz su deposu izolasyon, havuz denge deposu izolasyon, havuz içi kaplama, havuz aksesuarları ve su oyunları malzemeleri (tramplen, seperatör), jakuzi sistemi, jet stream sistemleri, havuz kumanda panosu, tuz kloriyon sistemi, hazır havuz sistemleri, süs havuzu, şok havuzu yapımı konusunda profesyoneliz. Ayrıca otomatik havuz ilaçlama, sauna ve buhar banyosu, eşanjör (havuz ısıtma) sistemleri, havuz periyodik bakım, havuz otomatik camlı kapama, havuz küpeşte kaplamaları, periyodik bakım hizmetleri, havuz kimyasal ve ekipman satışlarımız ve anahtar teslim havuz taahhüt işleri (hafriyattan itibaren çalıştırılıp teslim edilmesi) ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin beğenisi, memnuniyeti ve güvenini kazanmak bizim birinci önceliğimizdir.

Ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere haftanın 7 günü ulaşabilir, referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar