Kutup Soğutma

Ankara / Mamak

Endüstriyel Soğutma

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Kutup Soğutma - Cengiz Avcı

Ankara Mamak’ta endüstriyel soğutma sistemleri bakım ve montaj servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Mamak ve Çankaya başta olmak üzere Ankara’nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Her marka ve model ticari beyaz eşya tamiri, buzdolabı tamiri, market buzdolabı tamiri, süt reyonu tamiri, balık reyonu tamiri ve teşhir reyonlarının tamamı için arıza tamiri ve bakımı hizmetleri uzman personellerimiz tarafından verilmektedir. Ayrıca ev tipi buzdolabı, çamaşır makinesi, buzdolabı, ocak ve kurutma makinesi cihazlarınız için beyaz eşya tamiri ve bakımı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kombi tamiri, kombi fan motoru tamiri, kombi filtre temizliği, kombi bar tamiri ve ateşleme sorunlarında titizlikle çalışmaktayız. İşlerinizi ekonomik fiyat garantisi altında yapmakta ve söz verdiğimiz sürede teslim etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız. Kombi montaj hizmetlerimiz bulunmamaktadır.

Haftanın 7 günü boyunca hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Bilgili ve isine özen gösteren usta arızalanan buzdolabımı motor sorunlu degismesi gerekli diyen bilgisiz tamircilere dolandırılmamami saglayan usta saatinde ve vaktinde gelerek arızalı olan kartı tespit ederek degisimini yaparak arizamizi cozmustur emegine tesekkurler ustam herkese tavsiye ederim

Burak Uslu - 21.10.2018

10Puan

Cengiz Bey'i kombi arızası için çağırdık. Verdiğimiz randevuya vaktinde geldi, çok düzenli bir usta. Arıza tespitini yaptı ve ücretini söyledi. Ücretlendirmesi gayet makul, arızalı parçayı sökerek yenisini taktı. Cihaz sorunsuz çalışıyor. Kendisine teşekkür ederiz, bundan sonraki arızalarda mutlaka kendisini arayacağız.

Deniz Baki - 11.07.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar