Kuzen Sys Tampon Tamiri

Bursa / Yıldırım

Oto Kaporta / Boya

24Yorum
9.9Puan
Hemen Ara

Kuzen Sys Tampon Tamiri

Tampon tamiri, far temizliği, onarımı ve plastik aksam tamiratı konusunda Bursa'nın Yıldırım ilçesinde bulunan Otosansit İş Merkezi'nde faaliyet göstermekteyiz.

Her marka ve modelde araç için sunduğumuz plastik onarım, tampon tamiri, tampon sökme, tampon giydirme, oto plastik tamiratı, torpido tamiri, far temizliği, mini onarım, boya kaporta, kaporta çektirme gibi hizmetlerimizi işinde uzman profesyonel bir ekiple sunmaktayız. Araçlarıdaki tüm plastik parçaların onarımı, boya işleri, far temizliği, çıkma yedek parça ve boya kaporta işlerinizi itinayla ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla yapmaktayız.

Yaptığımız her işin garantisi vardır. Olmaz diye düşündüğünüz tüm yedek parçaları bize sormadan yenisini almamanızı öneririz. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizden ekonomik fiyatlar ile faydalanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

aracım tanponu tamiri için güvenilir usta ararken interneten KUZEN Sys TANPONU BULDUM Yorumları Okudum Ve Karar Verdim En Kısa Zamanda Ustamı ziyaret Edecem O Memuniyeti Bende Tatmak İstiyorum Bu Ortamda Usta Bulmak Çok Zor Rabbim Memuniyeti Bol Müşteriler Nasip Etsin Mekanları Daim Olsun

TURAN AKSU - 31.10.2018

10Puan

Kuzen SYS olarak yorumunuz ve değerlendirmeniz için çok teşekkür ederiz.

Gayet başarılı bir ekip güler yüzlü samimi fiyatları makül işinde usta bir ekibi var tebrik ederim kendilerini

serdal Tiryaki - 22.10.2018

10Puan

Sağol allah razı olsun iyiki sizin gibi insanlar var kuzen sys

Kuzen Ustaya aracınızı bırakın, gerisini merak etmeyin. Aynı günde orijinalinden farksız yaptılar. İşçilik süper, personel iletişim bilinçli ,fiyatı piyasadan daha makul değerde daha ne olsun. Teşekkürler Kuzen Usta.

Emekli Memur - 18.09.2018

10Puan

Kuzen SYS olarak yorumunuz ve değerlendirmeniz için çok teşekkür ederiz.

Kuzen Tampon'a çok teşekkür ediyorum. Siyah Fluance aracımın tamponunun tamirini yaptırdım, çok iyi yaptılar, orijinali ile birebir oldu. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Ali Göçmen - 12.08.2018

10Puan

Kuzen SYS adına yorumuz ve değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

İşini severek yapan güler yüzlü hizmet veren dürüst bir işletme. Otosansit de ilk gideceğim yer, güzel ve özenli çalışmaları var. Müşteri memnuniyeti en önemlisi, bence bir kerede olsa gitmelisiniz, tavsiye ederim.

Ahmet Bey - 05.08.2018

10Puan

Kuzen SYS adına yorumunuz ve değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

Kia Rio marka aracımda ön tamponu kaldırıma çarpma sonucu yırtılma meydana geldi. Makul fiyata eskisinden daha güzel yaptılar. Kafanızda şüphe kalmasın, ben izin günümde sanayide çok fiyat araştırdım. En kısa sürede daha uyguna yapan kimse yok arkadaşlar. Ustamızın ellerine sağlık.

Mustafa Taşdemir - 28.07.2018

10Puan

Kuzen SYS adına yorumunuz ve değerlendirmeniz için teşekkür ederiz.

Çöpe atacağınız tamponları bile tamir eden bir plastik tamircisidir. Güvenle iş yaptırabileceğiniz, aracınızı emanet edebileceğiniz, güler yüzlü ve makul fiyatlara iş yapan bir iş yeri. Denemenizi tavsiye ederim.

bekir coşkun - 04.07.2018

10Puan

Kuzen Sys ekibi adına yorumunuz için teşekkür ederiz.

2003 Ford Focus farlarımın temizliğini yaptırdım. Farlarım ilk gün ki gibi tertemiz ve pırıl pırıl oldu. Emeğinize sağlık Kuzen SYS ekibi.

Cihan Yıldız - 03.07.2018

10Puan

Kuzen Sys ekibi olarak teşekkür ederiz.

Verdiğim araçta bu kadar ince ve titiz işçilik beklemiyordum. İkinci kez farklı araç getirdim ve yine her zaman ki gibi şaşırttınız beni. Aracın plastik aksamı boyası bu kadar mı ustalıkla yapılıp değişilir. Verdiğim paranın beklediğim zaman her şey helali hoş olsun tekrardan emekleriniz için teşekkür eder, selam ederim.

Murat Albay - 14.04.2018

10Puan

Kuzen sys çalışanları olarak teşekkür ederiz.

Kuzen Otomotiv fazlasıyla güven veren bir firma. Güler yüzlü hizmet veriyorlar ve müşteri memnuniyeti had safhada. Başarılarınızın devamını diliyorum. Verdiğiniz hizmetlerden fazlasıyla memnun kaldım, çok teşekkürler.

İbrahim Özdemir - 04.04.2018

10Puan

Kuzen SYS çalışanları adına teşekür ederiz.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar