Lapseki Sıhhı Tesisat Hırdavat

Çanakkale / Lapseki

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

Hemen Ara

Lapseki Sıhhı Tesisat Hırdavat - Mahmut Güller

Çanakkale / Lapseki’de kalorifer sistemleri ve doğalgaz tesisatları alanında çalışmaktayız. Su tesisatı ve sıhhi tesisat konularında da her seviyede ustalık hizmeti sunmaktayız.

Kalorifer tesisatı döşeme, doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz tesisatı tamiri, doğalgaz tesisatı bakımı, doğalgaz tesisatı montajı, doğalgaz tesisatı servisi, doğalgaz iç tesisat döşeme ile kalorifer tesisatı bakımı, kalorifer tesisatı tamiri, kalorifer tesisatı kaçak tespiti, kalorifer tesisatı su kaçağı, kalorifer tesisatı temizleme, petek temizleme, havlupan tamiri, havlupan montajı, havlupan petek tamiri, havlupan petek montajı işlerinizi uzman ekibimizle yapmaktayız. Su tesisat tamiri, çeşme tamiri, çeşme montajı, musluk montajı, su kaçağı tespiti, su tesisatı döşeme, su tesisatı filtre temizliği, sıcak su tesisatı tamiri, lavabo tamiri, lavabo montajı, su tesisatı temizleme, vana tamiri, vana montajı, su bataryası tamiri, çeşme bataryası değişimi, klozet montajı, rezervuar tamiri, rezervuar montajı, gider tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma, kanal tıkanıklığı açma, pis su gideri açma, mutfak gideri açma işlerinizi profesyonel bir ekiple sorunsuz olarak yapmaktayız. Ayrıca kombi arıza alanında da deneyimli bir ekiple kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı ve kombi servisi hizmeti vermekteyiz.

Lapseki ve tüm ilçelerine 7/24 servis hizmetimiz bulunmaktadır. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar