Legal Bilgisayar

Çorum / Merkez

Bilgisayar Tamiri / Servisi

0Yorum
10Puan
Hemen Ara

Legal Bilgisayar - Özcan Bey

2002 yılında kurulan Legal Bilgisayar Bilişim Teknolojileri sektörünün network ağırlıklı ve kurumsal çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan,güvenilir,lider bir hizmet kuruluşudur.

Bilgisayar Tamir Servisi, Bilgisayar Parça Satışı, Notebook Tamir Servisi, 2.El Bilgisayar Satış, Kamera Güvenlik Sistemleri, Lisanslı Yazılım Desteği, Server Kurulum hizmetleri,Site hosting hizmetleri faaliyet alanlarımızın sadece bir kaçını oluşturmaktadır.

Firmamız her sektörden özel şirketlerle yaptığı yıllık bakım ve servis anlaşmalarıyla müşterilerimizin bilgisayar iş akışlarının düzenli ve sorunsuz olarak devam etmesini sağlamaktadır.Kurulduğu yıldan beri verdiği sözlerini tutan,bilgi seviyesini her geçen gün arttıran ve asıl reklamın müşterileri olduğu inancıyla onlara en doğrusunu sunmaya çalışmaktadır.

Bunun yanında ev kullanıcılarına ve şirketlere özel oluşturduğu özel bilgisayar seçenekleriyle onların ufkunu genişletmekte yardımcı olmakla beraber, en uygun fiyat politikasını izleyerek de çalışma ortaklığımızı geniş kitlelere yaymış bulunmaktayız.

Ücretsiz çağrı hattımız üzerinden servis taleplerinizi iletebilirsiniz.


Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar