Lider Elektrik Elektronik

İzmir / Gaziemir

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0Yorum
9.5Puan

Lider Elektrik Elektronik - Nesim Akkoyun

İzmir Gaziemir’de elektrik ve elektrik tesisatı alanında faaliyet göstermekteyiz. Gaziemir başta olmak üzere İzmir’in tüm ilçelerine servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Her türlü elektrik arızası, priz tamiri ve montajı, şalter arızası ve tamiri, avize montajı, diyafon tamiri, görüntülü diyafon tamiri, elektrik tesisatı arıza ve tamiri, LED ışık ve gizli ışık montajı, otomat tamiri ve montajı, telefon ve diyafon tesisatı çekme, kombi ve klima elektrik tesisatı bakımı ve tamiri, LED aydınlatma tamiri ve elektrik tesisatı çekme işlerinizde kaliteli çözümler sunmaktayız. Ev ve işyerlerinizin güvenliği için güvenlik kamera sistemleri montajı ve kurulumu, güvenlik kamera sistemleri yer değişimi ve ayarı hizmetleri vermekteyiz. Merkezi uydu sistemleri montajı ve tamiri, uydu servis hizmetleri, uydu arıza ve frekans güncelleme, uydu kurulumu ve ayarlama, uydu sinyal sorunu giderme, çoklu ve çiftli Lnb montajı, değişimi, merkezi uydu sistemleri kurulumu, montajı ve tamiri işleriniz uzman personellerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır.

Tüm elektrik işlerinizle ilgili haftanın her günü bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar