Lider Torna

İstanbul / Başakşehir

Oto Tamir / Bakım

3Yorum
9.7Puan
Hemen Ara

Lider Torna - Durmuş Ali Nariç

Oto tamir alanında 21 yıldır güvenle hizmet veren firmamız, direksiyon ve aks tamir işlerindeki deneyimi ve mesleki eğitim belgeleri ile İstanbul / İkitelli'deki Güngören Sanayi Sitesi'nde faaliyet göstermektedir.

Haftanın altı günü açık olan işletmemizde aks düzeltme ve revizyon işlemlerinizi, direksiyon pompası tamiri, direksiyon kutusu tamiri, direksiyon amortisörü ve mili tamirlerinizi kaliteli işçiliğimiz ile yaptırabilir, Elektrikli Direksiyon Pompası, Elektrikli Direksiyon Kutusu, Alüminyum Kaynak İşleri direksiyonunuzun rot kolu ile ilgili tüm problemlerinize ekonomik çözümler bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamıza ücretsiz ulaşım için çağrı hattımızdan bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Aracımda sol AKS bozuktu, aracımı çekiciyle Ali Usta'ya götürdüm, aynı gün içerisinde tamir etti. Aramı çalıştırdım ve sorunsuz bir şekilde kullandım. Çözülemeyen AKS problemimi çözdü. Ali Usta'yı herkese tavsiye ederim. Ekonomik fiyatla çalışıyorlar, başka yerlerde paranızla rezil olmayın.

Özkan Bey - 07.05.2018

10Puan

Aks problemin halloldu, eline sağlık usta. Aks veya direksiyon tamiriniz için en iyi adres. Gitmenizi öneririm, pişman olmayacaksınız.

Ayhan karagoz - 20.10.2017

10Puan

Sanayide böyle usta görmedim kardeşim. Gezdim heryeri, Lider Torna'yı tarif ettiler. Sorunumu çözdüler. Ali Usta diyor ki "ben yapılmayanları yaparım". Eline sağlık ustacım. Aks ses kalmadı.

Duran güney - 20.10.2017

9Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar