Lider Yapı Malzemeleri Ve Nalburiye Taahhüt Isı Soğutma Ve Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

İstanbul / Bahçelievler

Klima Servisi / Montaj

Lider Yapı Malzemeleri Ve Nalburiye Taahhüt Isı Soğutma Ve Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi - Abdullah Yüksel

Doğalgaz tesisatı ,kat kaloriferi ,ana kolon hattı ,daire içi proje ,temiz su tesisatı ,pis su tesisatı ,
2010 yılında doğalgaz sektöründe faaliyete başlayan firmamız lider ısı mühendislik LTD.ŞTİ. kuruluşundan bugüne kadar ısıtma, soğutma ve havalandırma alanlarında müşteri memnuniyetini amaç edinerek başarı ile hizmet vermektedir.

Firmamız 5 yıldır Uzman Mühendis Kadrosu ile bu sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugüne kadar her geçen gün artan ilginiz ve kalite anlayışınız ile büyüyerek tüketici memnuniyeti ve kalite anlayışı ile sizlere himet vermeye devam edecektir.

Konutlara, iş yerlerine ve fabrika tesisatlarına yönelik; Doğalgaz Tesisatı, Sanayi tesislerinin doğalgaza dönüşümü, istasyon kurulumu ve projelendirme, Kalorifer Tesisatı, Buhar Tesisatı, LPG Kurulumu ve Tesisatı, Havalandırma, Kazan, İzolasyon, Klima montaj ve montaj sonrası hizmet vermekteyiz.

lider ısı mühendislik Teknik kapasite ve güçlü teknik kadrosu ile toplam çözüm şirketi olarak hedefe ilerlemektedir.

Lider ısı mühendislik ,çalışanları, daha iyisini yapabilme gayreti içindedir.İlkemiz sorunsuz, huzurlu ve ekonomik kullanımı, müşteriye sunmaktadır.Hedefimiz, taahhüt öncesi ve sonrası müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.Uygun, Hesaplı ve Ekonomik Ürünlere ulaşmak istiyorsanız bizi aramanız yeterlidir.

Firmamız 1 makine mühendisi, 2 muhasebe sorumlusu,2 pazarlama elemanı,2 teknisyen, depo sorumlusu ve şoför, 3 daire içi tesisat ekibi, 1 klima ekibi,2 kolon tesisat ekibi ile sizlere en iyi hizmeti en uygun ve kaliteli şekilde vermek için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar