Kocagöz Elektronik

Ordu / Fatsa

Alarm / Kamera Sistemleri

3Yorum
10Puan

Kocagöz Elektronik - Lokman Kocagöz

Ordu / Fatsa'da uydu ve çanak anten sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, televizyon tamiri, oto teyp ve ses sistemleri alanında pek çok marka ve model ürün için satış, montaj ve tamir hizmeti vermekteyiz.

Güvenlik sistemleri alanında kamera yeri değiştirme, güvenlik kamerası kurulumu, kamera ayarlama, alarm kurulumu ve ayarlanması hizmetleri sunmaktayız. Uydu ve çanak antenlerinizin montajı, uydu ayarı, uydu yer değiştirme, uydu arıza, uydu frekans güncelleme, çanak anten kurulumu, çanak ayarı, çiftli lnb değişim ve montajı gibi tüm servis ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. Ayrıca merkezi sistem site ve apartman uydu sistemleri konusunda montaj, tamir ve servis hizmetlerimiz mevcuttur. Televizyon tamiri, LED TV tamiri, LCD TV tamiri, HD TV tamiri ve televizyon kurulumu yapmaktayız.

Bunların yanısıra oto hoparlör, oto teyp ve oto ses sistemlerinin satışı, montajı, tamiri konusunda tecrübeli bir ekiple çalışmaktayız. Led ışıklandırma ve tabela gibi ihtiyaçlarınızda da yardım alabileceğiniz ekibimize ulaşmak, detaylı bilgi almak ve servis talepleriniz iletmek için 7/24 ücretsiz telefon hattımızı arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Temiz işçilik, güleryüzlü ve sorunsuz hizmet. Fatsa'da TV tamiri ve elektronik işlerinizi sorunsuz yaptırabileceğiniz tek adres.

Sadettin sarihan - 10.10.2017

10Puan

Çok güzel işçilik yapıyor ve gerçekten işini severek yapıyor. Güler yüzlü bir usta olması da ön planda tabi. Herkese tavsiye ederim, güvenilirdir.

Adem inan - 09.09.2017

10Puan

İşini severek yapan, işiyle uyumlu ustaların olduğunu bilmek çok güzel...

Emrullah tut - 31.03.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar