Lüx Duru Kuru Temizleme

Bursa / Nilüfer

Halı Yıkama / Temizleme

Hemen Ara

Lüx Duru Kuru Temizleme - Handan Bakgör

Lüx Duru Kuru Temizleme olarak Bursa’nın Nilüfer ilçesinde faaliyet göstermekteyiz. Nilüfer bölgesinde; Ertuğrul, Özlüce, Altınşehir, 29 Ekim, Yüzüncüyıl, Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı semtlerine hizmet vermekteyiz.

Yorgan, çarşaf, battaniye, bornoz, masa örtüsü yıkama, stor perde yıkama, anti bakteriyel yorgan yıkama ve toptan çamaşır yıkama alanlarında profesyonel kadromuz ile üst düzey hizmet vermekteyiz. Abiye temizleme, mont kuru temizleme, gelinlik kuru temizleme, nişanlık kuru temizleme, smokin kuru temizleme, döpiyes kuru temizleme, hırka kuru temizleme, ceket kuru temizleme, takım elbise kuru temizleme ve her çeşit kıyafetinizin kuru temizleme, ütü işlerini özenle yapmaktayız. İşçi tulumu, aşçı ceketi, forma, işçi önlüğü gibi iş giysileri için toplu yıkama ve ütüleme, oteller, restoranlar ve iş yerleri için toptan kuru temizleme ve ütüleme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca halı, kilim, yolluk, koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet prensibiyle çalışan firmamız, teknolojik gelişmeleri takip ederek yatırım yapmakta ve uygun fiyat garantisi altında hizmet vermektedir.

Haftanın her günü detaylı bilgi, fiyat almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar