İstanbul Yapı Dekor

İstanbul / Pendik

Çatı / Oluk

İstanbul Yapı Dekor - Mahmut Ferhat Çetin

İstanbul / Pendik ilçesinde iç mimari, dekorasyon, ev tadilatı, çatı tamiri, oluk yapımı, cephe yalıtım ve izolasyon işleri alanında faaliyet göstermekteyiz. İşletmemizde müşterilerimizin her ihtiyacına uygun çözümler sunmaktayız.

Tüm ev ve ofis dekorasyonu ihtiyaçlarınızda alçıpan uygulama, kartonpiyer yapımı, asma tavan yapımı, parke uygulama, fayans döşeme, banyo tadilatı, mutfak tadilatı hizmetlerimizle yanınızdayız. Ayrıca çatı tamiri, çatı yapımı, çatı sistemleri, bina mantolama işleri, metal kaynak işleri, parmaklık yapımı, ferforje kaynak işleri, oksijen kaynak, elektrik kaynağı, profil ve argon kaynağı gibi ağır ve hafif kaynak işleri konusunda deneyimliyiz. Mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, cam balkon, duvar kağıdı, duşa kabin montajı ve komple ev tadilatı işlerinizde ekibimizin sunduğu kaliteli işçilikten uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz.

İstanbul'un Anadolu yakası ve Gebze bölgelerine servis ve keşif hizmetlerimiz bulunmaktadır. Haftanın 7 günü bizi ücretsiz çağrı hattımızdan arayıp taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar