Gökçe Teknik

Şanlıurfa / Haliliye

Klima Servisi / Montaj

0Yorum
10Puan

Gökçe Teknik - Fethi Gökçe

Şanlıurfa Haliliye’de klima servisi ve bakım, arıza, montaj alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü bölgelerinde tüm semtlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca Şanlıurfa Merkez’de her noktaya servis imkânımız bulunmaktadır.

Her marka ve model klima arızası, klima tamiri ve sökümü, klima montajı, klima gaz dolumu, dış ünite montajı, filtre temizliği, iç ünite tamiri, klima fanı tamiri, Vrf klima tamiri, klima fan motoru tamiri, multi sistem klima ve duvar tipi klima montajı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca her marka kombi arızası, kombi filtre temizliği, kombi gaz valfi, kombi ısıölçer montajı, kombi reset atma, yoğuşmalı kombi tamiri ve kombi temizleme işlerinizde uzman personellerimiz çözüm odaklı çalışmaktadır. Tüm kombi ve klimalarınız için servis hizmeti vermekteyiz. İşlerinizi hızlı, güvenilir ve uygun fiyat garantisi altında yapmaktayız. Kombi montajı hizmeti vermemekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar