Ankara Elektrik

Ankara / Mamak

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

11Yorum
10Puan

Ankara Elektrik - Malik Usta

Ankara / Mamak’ta elektrik tesisatı alanında faaliyet gösteren firmamız Mamak başta olmak üzere Ankara’nın tüm bölgelerine hizmet vermektedir.

Her türlü elektrik arızası, avize montajı ve priz tamiri, şalter arızası ve tamiri, elektrik tesisatı döşeme ve tamir, priz montajı, uydu montajı, çanak ayarı ve montajı, çanak yer ve yön değiştirme, çanak anten ayarı ve tamiri, topraklama tesisatı, kablo arıza ve değiştirme, elektrik tesisatı çekme, elektrik tesisatı alt yapı sistemleri, uydu sistemleri, apartman konuşma sistemleri, yangın algılama ve seslendirme alt yapı sistemleri, telefon ve santral arızaları ve bakımı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kombi ve klima elektrik tesisatı işlerinizde kalıcı çözümler sunmaktayız. Uzman personellerimiz sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunmakta ve sizlerin memnuniyetini kazanmaktadır.

Elektrik ile alakalı tüm sorunlarınızda 7/24 ücretsiz çağrı hattımızdan bizlerle iletişime geçebilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Usta çok temiz çalıştı, hızlıydı ve ücrette de indirim yaptı. Çok memnun kaldık, tavsiye ediyorum.

Elif Uslu - 10.09.2018

10Puan

Fiyatları uygun, çok sistematik çalışan bir ustamız. Mutfağımızdaki kısa devre yapıp yanan prizimizi tamir etti, aramamız üzerine çabucak geldi ve üstüne çamaşır makinemizin yanık kablousunu da tamir etti.

Atakan Botasun - 10.09.2018

10Puan

Avizelerim, plazmam, kopan çamaşır makinemin kablosuna varana kadar her şeyiyle tam teşekküllü halletti, fazlasıyla memnun kaldım. Yine bu tür işlerim olduğunda hiç gözümü kırpmadan ulaşabileceğim tek usta. Kesinlikle şüphe duymadan tüm işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Serap Şen - 16.08.2018

10Puan

Usta işinin ehli. Çanak anten kurulumunu gece yaptı. Çalışma konusunda endişelerim vardı, endişem yersiz çıktı. Tesisat arızasını bulması ve onarması gayet iyiydi. Fiyat olarak da zaten pazarlığını da yapmıştık. Emeklerine teşekkür ederim.

Şuayip Kılıç - 05.07.2018

10Puan

Mükemmel, fazla söze gerek yok. Fiyat olarak ta çok uygun. Ustalığı çok iyiydi, kendisine çok teşekkürler.

Fatih Çınar - 09.06.2018

10Puan

Kibar, düzgün ve yaptığı işte güvenilir. Eli hızlı ve pratik, uygun fiyatlı hizmet veriyor. İşimi çabucak gördü.

Ferhat Daşdelen - 26.05.2018

10Puan

Hızlı, çözüm odaklı, dürüst, profesyonel, kibar bir usta, tavsiye ediyorum.

Elif Benli - 20.05.2018

10Puan

Tavsiye edilir, hızlı ve pratik bir usta, anında çözüm yapmasının yanında arızaya sebep olan makineyi de ekstradan ücret almadan tamir etti. Kendisine teşekkür ediyorum.

Gülden Bal - 16.05.2018

10Puan

Kibar ve dürüst bir usta. Hızlı bir şekilde sıkıntının kaynağını bularak çözüm üretti. Uygun fiyat ve hızlı ulaşım için teşekkürler.

Bahadır Armağan - 01.05.2018

10Puan

Çok hızlı erişim sağladık. Yapılan iş çok sağlam, fiyat uygun, iş garantisi var. Ben memnun kaldım, tavsiye ediyorum.

Yiğit Çakmaklı - 21.03.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar