Marka Graf

İzmir / Karabağlar

Grafik Tasarım / Reklam

Marka Graf - Tolgahan Ülgün

KATALOG TASARIMI - KATALOG BASKI - KATALOG BASKI FİYATLARI


Katalog tasarım konusunda alanında uzman tasarım ekibimiz ve bayisi olduğumuz matbaalarımızda firmanızın katalog tasarım ve baskı çalışmalarını size özel ve kurumsal olarak hazırlayıp teslim etmekteyiz.

Katalog Tasarım Hizmeti
Firmanızın hizmet ve ürünlerinizin tanıtımını yapabileceğiniz ve kendinizi şık bir şekilde ifade ederken dikkat çekicirliğinizi artırmanıza yönelik tasarım çalışmaları yapmaktayız.

12 Sayfa Katalog Tasarımı ile 16 Sayfa Katalog tasarımı bir firmayı tanıtmakta standart sayfa sayısıdır. Ebat olarak katalog tasarım ve baskı çalışmalarımızda minimize yazılar, Yüksek çözünürlük resimler ve Etkili sloganlar ile vermek istediğiniz mesajları verebilir, farklı ve firmanıza özel kurumsal konsept çalışmalarda sizlere çözümler sunabiliriz.

Katalog Baskı Hizmeti
Yapacağımız katalog tasarım çalışmalarında özel ebatlar, özel ve gramajına göre kağıt seçimi ile birlikte son teknolojik matbaa baskı makinelerinde basılıp harmanlanır, katlanır, kesilir ve beğeninize sunulur.
Katalog tasarım ve baskı işlerinizde sizde profesyonel şık görünümlü ve ene uygun maliyetlerde hizmet almak istiyorsanız grafiker arıyorum ekibimile yapacağınız görüşme neticesinde sizleri ziyaret ederek katalog tasarım ve nasıl bir baskı istediğiniz konusunda ortak fikirler alarak sizlere hizmet sunabiliriz.

Grafiker Arıyorum ve bulamıyorum yada acil grafik tasarım hizmeti almak istiyorum diyorsanız tam adresindesiniz demektir.
Grafiker Arıyorum! web sitesi grafik tasarım hizmeti almak isteyen Firmaların tüm freelance grafik tasarım, onlene baskı tasarım, web tasarım çalışmaları gibi grafik tasarım çalışmalarında hizmet veren, deneyimli grafiker ekibi ve firmaları iyi anlayan, grafik tasarım hizmetlerinde deneyimli öncü bir kadrodan oluşmaktadır.
Zamandan kazanmak ve ayrıca işlerinizde profesyonel tasarımcılar ile çalışma imkanı yaratan, işlerinizi kolaylaştırmayı amaçlayan grafiker arıyorum tasarım ekibi bir köprü görevi de görmekte hizmet kalitenizi artırmaya firmaların katalog tasarıı, broşür tasarımı, kartvizit tasarımı, logo tasarımı, web sitesi tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı gibi konularda hizmet sunmaktadır.


Web sitemizde şuana kadar bir çok firma ile freelance grafik tasarım çalışmaları yapılmış ve uzman ekibimiz siz değerli firmaların memnuniyetini kazanmıştır.

Freelance Grafik Tasarımcı mı Arıyorsunuz?


Online Grafik Tasarım İhtiyacınız mı Var?


Birebir online Tasarım mı Yaptırtmak İstiyorsunuz?


Grafik Tasarım Konularında 7/24 Destek mi Almak İstiyorsunuz?


O Halde Doğru yerdesiniz!


Web sitemizde istediğiniz hizmete kolayca ulaşır ve istediğiniz özelliklere uygun profesyonel grafik tasarım desteği alırsınız.


Hizmet Detay
Çalışmalarında bizleri seçen yaptığımız imaj tasarımlarında hedef kitlesinden çok güzel tebrikler aldık. Yaptığımız çalışmalarda bizler daha çok firmanın ne istediğini iyi şekilde analiz ederek ve kendimizden de fikirler katarak ortaya güncel, yeniyi çağrıştıran konsept bir sunum hazırlmaktayız.

Yaptığımız Çalışmalar

Logo Tasarımı
Katalog Tasarımı
Antetli Zarf/Kağıt Tasarımı
Kampanya Broşür Tasarımları
Minübüs Reklam Çalışmaları
İç Mekan Görsel Tasarımlar
Tabela Tasarımı
Kampanya Branda ve Afiş Tasarımları
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
Web Sitesi Güncelleme ve SEO Çalışmaları

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar